Mbajtese Erezash Qeramike Set me 5 cope

AN-ECR74W
3,950 L
2,780 L
Ju kurseni: 1,170 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Mbajtëse Erezash Qeramike Set me 5 cope

Ky set me 5 vazo hermetike prej qeramike është një element dekorativ dhe funksional për shtëpinë tuaj. Dizajnuar me kujdes dhe përdorur në mënyrë të kreativë, ky set ofron një mundësi të shkëlqyer për të sjellë elegancë në çdo ambient. 

Karakteristikat Kryesore:

 • • Set me 5 vazo hermetike prej qeramike
 • • Kapak prej druri me gomë
 • • Mbajtësja e eneve prej druri me dizajn modern
 • • Dorëza druri elegante
 • • Jep një pamje dekorative

Mbajtëse Erezash Qeramike Set me 5 cope - Përmirësoni Ambientin Tuaj me Elegancë

Seti me 5 vazo hermetike prej qeramike ofron një pamje dekorative dhe stil të modernizuar në shtëpinë tuaj. Me kapak prej druri me gomë, mbajtësje të dizajnuar modern dhe dorëza druri elegante, ky set jep një prezenca të vecantë dhe elegante në çdo ambient.


Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Mbajtese Erezash Qeramike
Materiali
Qeramike
Permasat
Permasat (W x H x D)
SET me 5Cope
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni