Makineri Kosi Berese Kosi Elektrike Lexical 3701

Lexical 3701
2,850 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Makineri Kosi - Berese Kosi Elektrike Lexical 3701

Një makineri kosi është mënyra e përsosur për t'u ushqyer më shëndetshëm. Të gjithë mund të ndiejnë ndryshimin midis kosit të bërë në shtëpi dhe atij në market.

Bëni kosin tuaj të bërë vetë nga komoditeti i shtëpisë tuaj. Vetëm duke shtypur një buton, kosi fillon të përgatitet. Kosi do të marrë 8-12 orë për t'u përgatitur në varësi të llojit të qumështit (afërsisht 8 orë për qumështin e plotë; afërsisht 12 orë për qumështin e skremuar).

Dizajni praktik: Trupi inox me kapak praktik transparent dhe kavanoza qelqi cilësore. Baza ngrohëse dhe ena e fermentimit krijojnë një transferim të vazhdueshëm dhe të barabartë të nxehtësisë.

Karakteristikat Kryesore:

 • 7 kavanoza qelqi me kapak secili me kapak
 • FUQIA: 20 W
 • Kapaciteti : 1.26Litra
 • Trup prej celik Inoksi
 • Bazament ergonomik me kembe prej silikoni

 • Makineri Kosi - Berese Kosi Elektrike Lexical 3701

Makineri Kosi - Berese Kosi Elektrike Lexical 3701

Makineri Kosi - Berese Kosi Elektrike Lexical 3701

Makineri Kosi - Berese Kosi Elektrike Lexical 3701

Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Lexical 3701
Lloji
Makineri Kosi
Kapaciteti
1.26litra
Fuqia
20w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni