Makineri Akulli Berese Akulli Lexical 6102

An-Lexical 6102
16,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Makineri për Berje Akulli Lexical 6102

Ky prodhues i kubave të akullit Lexical është zgjedhja ideale për krijimin e shpejtë dhe të lehtë të akullit në shtëpinë tuaj. Mund të merrni deri 1400 kube prej tij në një ditë të vetme, duke siguruar një burim të pa fundshëm të akullit për pijet tuaja të ftohta gjatë gjithë ditës.

Karakteristikat Kryesore:

 • Fuqia: 100 vat
 • Kapaciteti: 1.2 litra
 • Temperatura e përgatitjes: 7 min 
 • Konsum të ulët energjik
 • Nivel të ulët zhurmash
 • Nuk kërkohet instalim dhe hidraulik


  Informacione Shtesë:

  Makina për prodhimin e akullit në tavolinë është e pajisur me kompresorin të fuqishëm dhe më të qetë, duke siguruar një efekt ftohjeje më të shpejtë, konsum të ulët dhe nivel të ulët zhurmash. Ajo merr më pak hapësirë .Nuk kërkohet instalim dhe hidraulik. E Lehtë për t'u pastruar me një fshirje të thjeshtë.

  Makineri për Berje Akulli Lexical 6102 - Krijoni Akull Shpejt dhe Lehtë

  Kjo makineri ofron një zgjedhje të shkëlqyer për krijimin e akullit në shtëpinë tuaj. Me karakteristika të tilla si fuqia e lartë, kapaciteti i mjaftueshëm dhe përgatitja e shpejtë, ju mund të siguroni akull në sasi të mjaftueshme për pijet tuaja të ftohta në çdo kohë. Lehtë për t'u përdorur dhe pastruar, ky prodhues akulli është një shtesë e shkëlqyer për kuzhinën tuaj.  Brand
  ShikoCmimin Kuzhina
  Karakteristika te pergjithshme
  Kushtet
  E Re
  Modeli
  Lexical 6102
  Lloji
  Makineri Akulli
  Kapaciteti
  1.2l
  Fuqia
  100w
  Tensioni
  Input AC 100-240V, 50/60Hz.
  Find similar

  No reviews found

  Interesante
  • Bestseller
  • Me te Kerkuarat
  Transport i Shpejt

  Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

  15 dite mundesi kthimi

  Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni