Lecke Lavazhi prej Lekure

P958555
350 L
300 L
Ju kurseni: 50 L
Ne Stok
Small
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Lecka pastrimi lavazhi lëkurë dreri

Karakteristikat:

 • E përshtatshme për pastrimin efikas të makinës tuaj.
 • Lehtësisht e përdorshme.
 • Ideale për përdorim personal dhe profesional.
 • Material 100% lëkure dreri.
 • Masa Large : 50 x 70 cm. 
 • Masa Small : 30x20 cm
Size
Small
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Materiali
Lekure Dreri

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni