Krevat per Beba

Q341941
8,700 L
Nuk ka stok
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Krevat për bebe me mbulesë

Karakteristikat:

 • Krevat fëmijësh, lehtësisht i montueshëm dhe i transportueshëm.
 • Ndërtuar me copë poliestër lehtësisht e pastrueshme.
 • E përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe për ta marrë me vete nëpër udhëtime.
 • Krevati është i pajisur me tendë mbuluese për rehati të fëmijës.
 • Gjithashtu në pjesën e poshtme krevati ka një hapsirë të dedikuar për mbajtjen e sendeve të nevojshme për të.
 • Ka 4 rrotulla në pjesën e poshtme mundësojnë lehtësi transportimi.
 • Këshillohet për fëmijë nga 0 deri në 3 vjeç.
 • Pesha maksimale e suportuar: 20 kg.
Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Ngjyra
Bezhe
Modeli
krevat per Bebe me mbulese
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni