Krevat dhe Lekundese per Femije 4ne 1

6946943860339
7,700 L
Ne Stok
Roze
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Krevat dhe  Lekundese per Femije 4ne 1

Karakteristikat:

4 FUNKSIONE – Lekundese, karrige ushqimi, krevat  dhe kosh.


 • Nuk shkakton sëmundje lëkure tek fëmijët dhe as nuk e irriton lëkurën e tyre.
 • Montohet dhe lahet lehtësisht.
 • Rekomandohet të përdoret nga fëmijë më të vegjël se 2 vjeç.
 • Përmasat: 53 x 78.5 x 80 cm.
 • Pesha maksimale e suportuar: 18 kg.
 • Pesha e produktit: 5 kg.
Brand
All Brands
Ngjyra
Roze
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni