Haeger

Elektroshtepiake Haeger ShikoCmimin
Në gjëndje
Na kontaktoni për një çmim
Grirese Mishi | Haeger HG-3396 Grirese mishi Haeger Elektrik HG-3396 1200W Grirsja e mishit është padyshim paisja që nuk duhet ti mungoj në asnjë mënyrë kuzhinës suaj.Fuqia e lartë e motorrit të saj bën që grirja e mishit të jet një process që zgjat fare pak,kurseni kohë dhe...
KushtetE re MarkaHaeger
Në gjëndje
9,900 L
Hekur elektrik me avull me presion elektrik, bojler industrial me fuqi të lartë, hekurosje komerciale, gjenerator avulli
KushtetI Ri MarkaHaeger
Hekur per Hekurosje Vertikal Haeger HG-1269-P Hekuri i rrobave vertikal  me avull HAEGER HG-1269 është një pajisje e thjeshtë dhe e lehtë për t'u përdorur, e cila mund të hekuros lehtësisht rrobat e bëra nga çdo lloj pëlhure, perde hekuri dhe çarçafë, të ndihmojë në heqjen e aromave...
KushtetE re MarkaHaeger
Shtrydhese frutash Haeger HG-2814 Shtrydhëse universale frutash gjithcka që ju duhet në kuzhinë.Në një kohë fare të shkurtër ju mund të përfitoni lëngun tuaj të frutave,të freskët dhe pa konservues.Gjithcka që duhet të dini është të kombinoni frutat tuaj të preferuar. Shtrydhese...
Në gjëndje
Na kontaktoni për një çmim
Tigane per Krepa | Haeger SP-5209 Paisja për pjekjen e krepave pa ngjitje, është një paisje e shkëlqyer për përgatitjen e krepave,pancake dhe shumë ushqimeve të tjera.Sipërfaqja e paisjes është me veshje jo ngjitëse dhe shpërndarja e nxehtësisë është në mënyrë uniforme,kjo bën të mundur...
KushtetE re MarkaHaeger
Cmimi

L  –  L

  • 0L
  • 9900L
Shitesi
Transport Falas