Furnelle Elektrike Raf R.8015

6975069406404
2,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandRaf MarkaRaf

Furnelle Elektrike Raf R.8015

Stufa elektrike e dyfishtë RAF është një pajisje e fuqishme kuzhine që mund të sigurojë deri në 2000 vat fuqi ngrohjeje. Ai përmban dy vatra gatimi, duke lejuar kryerjen e disa lloje të gatimit në të njëjtën kohë. Me funksionimin e saj elektrik, soba është e lehtë për t'u përdorur dhe ofron kontroll të saktë të temperaturës, duke siguruar që ushqimet tuaja të gatuhen në mënyrë perfekte çdo herë. Dizajni i sobës së dyfishtë është i përsosur për ata që kanë nevojë të gatuajnë shumë pjata në të njëjtën kohë ose për familjet më të mëdha. 

Karakteristikat Kryesore:

 • • Kontrolli i sensorit me prekje
 • • Fuqia e larte e nxehtësisë dhe 2 Vatra Gatimi
 • • Kursen energjinë me 50%
 • • Funksionet e Gatimit
 • • Ekrani dixhital me shifra
 • • Mbrojtja nga nxehtësia
 • • Funksioni i nivelit të shumë fuqisë

Furnelle Elektrike Raf R.8015 - Përmirëso Kuzhinën Tënde!

Përdorimi i furnelles elektrike RAF R.8015 është zgjedhja perfekte për kuzhinën tuaj. Me fuqinë e tij të nxehtësisë, kontrollet e prekjes së sensorit dhe funksionet e gatimit, ju mund të gatuani ushqime të shijshme me lehtësi. Një dizajn i përsosur dhe kursimi i energjisë bëjnë këtë stufe të jetë një zgjedhje e shkëlqyer për përdorim në shtëpi.Brand
Raf
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Marka
Raf
Modeli
R.8015
Lloji
Furnell Elektrike
Permasat
Permasat (W x H x D)
34x28cm
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni