Drite Led me Kamera

00007932
4,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime Dritë Led me Kamera

Dritë Led me Kamera

Përjetoni sigurinë në shtëpinë tuaj ose në biznesin tuaj me Dritën Led me Kamera, një aksesor sigurie i avancuar.

Ky sistem i përbashkët ndërlidh funksionet e ndriçimit dhe videoregjistrimit për një mbikqyrje të plotë dhe të avancuar.

Cfare ka te vecante kjo Drite Led me Kamera:

 • Lehtësisht e montueshme dhe e konfigurueshme.
 • Modul wireless për transmetim të pamjeve pa kabuj.
 • Aplikacion për monitorim në distancë (ICSee).
 • Vend për kartë memorie dhe rezolucion i lartë (1920x1080p).
 • Material rezistent kundër ujit (IP66).

Pajisja ka një dizajn modern dhe është e përshtatshme për përdorim të jashtëm dhe të brendshëm.

Mbani sigurinë në dorë me Dritën Led me Kamera - një zgjedhje e fuqishme për të ndjekur dhe monitoruar ambientet tuaja.

Brand
ShikoCmimin Shtepia Ime
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Drit led me kamera
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni