Blender Set Raf 314 SET me 5 Funksione

An-Raf 314
3,790 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Blender Set Raf 314 SET me 5 Funksione 

Trajtojeni fëmijën tuaj me ushqime të shëndetshme dhe të shijshme në një çast me blenderin tonë. Dy tehe të fuqishme të tij çelik inox janë të dizajnuara për të bërë pure, përzierje dhe përzierje të shpejtë dhe efikase të përbërësve tuaj, duke ju dhënë teksturat e përsosura dhe të qëndrueshme për vaktet e fëmijës suaj.

Karakteristikat Kryesore:

 • Fuqia maksimale 800 W
 • Shufra dhe tehe për përzierje çeliku inox
 • 2 Modalitete të shpejtësisë
 • 500 ml Grirese
 • Ene Matese 600 ml
 • 2 Shtesa për rrahje

Blender Set Raf 314 SET me 5 Funksione - Shijoni Ushqimin e Shëndetshëm për Fëmijët:

Bëni sa më lehtë kohën e vaktit me këtë blender me performancë të lartë. Ky blender dore kursen para, kohë dhe energji.

Çfarë ka në kuti


1 x Rrahëse 
1 x Grirese Mishi dhe Perimesh 500ml
1 x Blender Dore 800w 
1 x Ene Matese 600ml
1 x Copetuese Ushqimi


Blender Set Raf 314 SET

Blender Set Raf 314 SET Detaje

Blender Set Raf 314 SET Grirese Mishi

Cfare permban Paketimi Blender Set Raf 314 SET
Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Raf 314
Lloji
Set Blender Raf 5ne1
Fuqia
800w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni