Blender me Mulli Bloje Raf 440

An-Raf 440
1,990 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Blender dhe Mulli Bluares Raf 440

Ky blender me mull blues Raf 440 janë një kombinim i fuqishëm i teknologjisë dhe dizajnit për përgatitjen e ushqimeve me lehtësi.

Karakteristikat Kryesore:

 • Vjen sebashku me mulli
 • Zhurmë e ulët gjatë punës
 • Kavanoz plastik i tejdukshëm me shenjë niveli
 • Çelik inox dhe teh i fortë
 • Mbrojtja e bllokimit të sigurisë
 • 4 shpejtësi me funksion pulsi
 • Këmbë gome kundër rrëshqitjes

Specifikimet:

 • Modeli: r.440
 • Furnizimi me energji elektrike: AC 220-240V
 • Fuqia: 1000 W
 • Kapaciteti: 1.5L

Blender dhe Mulli Bluares Raf 440 - Kombinim i Fuqishëm dhe Efikas për Përgatitjen e Ushqimeve

Ky model i blenderit dhe mullit bluares ofron një përvojë të shkëlqyer me karakteristika të ndryshme si zhurma e ulët,  dhe fuqi të lartë dhe cmim konkurues. Mbrojtja e bllokimit të sigurisë dhe këmbët gome kundër rrëshqitjes bëjnë këtë pajisje të sigurt dhe e lehtë për përdorim.

Blender dhe Mulli Bloje Raf 440


Blender dhe Mulli Bloje Raf 440

Blender dhe Mulli Bloje Raf 440

 Mulli Bloje per kafe Raf 440

Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Raf 440
Lloji
Blender + Mulli Bloje
Kapaciteti
1.5litra
Fuqia
100w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni