Blender Frutash me Mulli Bloje per Kafe Raf 2826

An-Raf 2826
3,450 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Blender Frutash me Mulli Bloje për Kafe Raf 2826

Ky blender i frutave i pajisur  me mulli për kafe, model Raf 2826, është një shtrydhëse portative dhe efikase për përgatitjen e lëngjeve të freskëta.

Me këtë blender, mund të përgatisni lëng frutash, , smoothie, pije të ftohtë me akull, kafe të bluar, copëtoni mish dhe më shumë. 
Tehët prej çeliku inox dhe një motor me cilësi të lartë mund ta bëjnë lëngun më të shpejtë duke ruajtur vitaminat në fruta.
I lehtë për t'u pastruar dhe përdorur, blenderi i frutave ka një dizajn kompakt me konsum të ulët energjie .

Karakteristikat Kryesore:

 • Lloji: Blender  frutash e perimesh 
 • Materiali i tehut: çelik inox
 • Fuqia e vlerësuar: 1000 W
 • Tensioni: 220 V
 • Emri i markës: RAF
 • Numri i modelit: R.2826
 • Përmasat: 19.3*19.3*38.5cm
 • Materiali: çelik inox, xhami
 • Pesha: 3050 g

Blender Frutash me Mulli Bloje për Kafe Raf 2826 - Përgatitje e Lëngjeve me Stil dhe Komoditet

Ky blender i frutave është një zgjedhje ideale për ata që dëshirojnë të përgatisin lëngje të freskëta me lehtësi. Me karakteristika si fuqia e lartë, dizajni portativ dhe përdorimi i çelikut inox, kjo shtrydhëse ofron një përvojë të paharrueshme për përgatitjen e lëngjeve.

Blender Frutash me Mulli Bloje për Kafe Raf 2826

Blender Frutash me Mulli Bloje për Kafe Raf 2826

Blender Frutash me Mulli Bloje për Kafe Raf 2826


Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Raf 2826
Lloji
Blender + Mulli Bloje
Kapaciteti
1.5litra
Fuqia
1000w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni