Blender Dore Raf 369B

An-raf339b
1,690 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Blender Dore Raf 369B

Blender Dore Raf 369B është një mjet i përsosur për bluarje dhe përzierje.

Karakteristikat Kryesore:

 • Fuqia: 800 W
 • Numri i shpejtësive: 2
 • Numri i teheve: 4
 • Kontrolli i vazhdueshëm i shpejtësisë: Po
 • Modaliteti Turbo: Po
 • Thërrmuesi i akullit: Po
 • Materiali i këmbës së blenderit: Çelik inox
 • Materiali i tehut: Çelik inox
 • Blender Dore Raf 369B
 • Blender Dore Raf 369B


Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Raf 369B
Lloji
Blender Dore
Materiali
Celik
Fuqia
800w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Permasat
Permasat (W x H x D)
37cmx5cm
Pesha
455gr
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni