Blender Dore Raf 329

an-raf329
1,890 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Blender Dore Raf 329 

Ky blender dore Raf 329 ofron fuqi të madhe me 800 Watts për përzierje të efikasme. Me 4 tehe të çelikut inox dhe funksionin e thërrmuesit të akullit, ai është i përsosur për prodhimin e pijeve të ngrira dhe për përgatitjen e ushqimeve të tjera në kuzhinë.

Karakteristikat Kryesore:

 • Fuqia: 800 Watts
 • 4 tehe çeliku inox
 • Funksion i thërrmuesit të akullit për pije të ngrira
 • Trup inox i kuq për qëndrueshmëri
 • Dizajn portativ për ruajtje dhe përdorim të lehtë
 • E përkryer për përgatitjen e ushqimeve në kuzhina të vogla

Blender Dore Raf 329 - Përzierje Efikase dhe Dizajn Portativ

Ky blender dore Raf 329 është i përsosur për përgatitjen e ushqimit dhe mund të përdoret për të bërë smoothie, supa, salca dhe më shumë. Dizajni i tij portativ e bën të lehtë përdorimin dhe ruajtjen.

Blender Dore Raf 329

Blender Dore Raf 329

Blender Dore Raf 329


Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Raf 329
Lloji
Blender Dore
Materiali
Tehe Celiku
Fuqia
800w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni