Blender Dore Raf 311w

An-Raf311w
2,450 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Blender Dore Raf 311w 

Blenderi dore Raf 311w është një mjet i përsosur për bluarje dhe përzierje, duke ofruar një fuqi të lartë prej 800 W dhe një modalitet Turbo për përfundim efikas në përgatitjen e ushqimit.

Karakteristikat Kryesore:

 • Fuqia: 800 W
 • Modaliteti Turbo: Po
 • Numri i shpejtësive: 1
 • Materiali i tehut: Çelik inox
 • Tensioni: 220-240V 50/60Hz

Blender Dore Raf 311w - Performancë e Lartë 

Blenderi dore Raf 311w është i përsosur për bluarje dhe përzierje me fuqi të lartë 800 W . Materiali i tehut nga çeliku inox e bën atë një zgjedhje të qëndrueshme dhe cilësore për kuzhinën tuaj.

Blender Dore Raf 311w

Blender Dore Raf 311w

Blender Dore Raf 311w

Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Raf 311w
Lloji
Blender Dore
Fuqia
800w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni