Blender Dore Elektrik Raf 311 800w

An-Raf311DB
2,650 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Blender Dore Elektrik Raf 311 800w 

Blenderi dore elektrik Raf 311 me fuqi 800 W ofron një përvojë të lartë në përgatitjen e ushqimit. Përzierja, bluarja, dhe rrahja janë funksionet kryesore që e bëjnë këtë blender një mjet të nevojshëm në kuzhinë.Trupi inox i jep asaj një pamje elegante dhe moderne që do të përshtatet mirë në dekorin e kuzhinës tuaj.Përballon lehtësisht rrahjen, përzierjen dhe bluarjen e përbërësve të ndryshëm, duke u dhënë atyre një strukturë të ajrosur dhe një gjendje si paste.


Karakteristikat Kryesore:

 • Fuqia: 800 W
 • Modaliteti Turbo: Po
 • Numri i shpejtësive: 2
 • Materiali i tehut: Çelik inox
 • Niveli i ulët i zhurmës
 • Forma ergonomike e dorezës

Blender Dore Elektrik Raf 311 800w - Performancë e Lartë dhe Formë Ergonomike

Blenderi dore elektrik Raf 311 ofron një fuqi të impresionueshme 800 W për të përligjur, përzierje dhe rrahje efikase. Me një modalitet Turbo dhe formë ergonomike të dorezës, ky blender është i përsosur për përgatitjen e lëngjeve, smoothie-ve, dhe më shumë, duke ofruar një përvojë të paharrueshme në kuzhinë.

Blender Dore Elektrik Raf 311 800w

Blender Dore Elektrik Raf 311 800w

Blender Dore Elektrik Raf 311 800w
Blender Dore Elektrik Raf 311 800w

Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Raf 311DB
Lloji
Blender Dore
Fuqia
800w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni