Shtrydhese Frutash Manuale

00008221
900 L
Nuk ka stok
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 


Shtrydhese Frutash Manuale

Shtrydhese Frutash Manuale

Kjo shtrydhëse frutash manuale është e dizajnuar për përdorim të lehtë dhe efikas, duke përfshirë karakteristika të shquara për eksperiencë të shkëlqyer në shtrydhjen e frutave.

Karakteristikat:

 • Krijuar nga material rezistent çelik inoks.
 • Shtrydhni të gjithë llojet e frutave pa asnjë lodhje.
 • E përshtatshme për përdorim në shtëpi dhe përdorim profesional në biznese.
 • Është e pajisur me bazë e cila fiksohet.
 • Lehtësisht e përdorshme dhe e pastrueshme.

Përmasat:

 • 22 x 10 x 10.8 cm.

Pesha:

 • 450 gram.

Kjo shtrydhëse e thjeshtë dhe efikase është zgjedhja e përsosur për përgatitjen e lëngjeve të freskëta dhe shijim të frutave në çdo moment.


No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni