Termus Kafeje Inox Gote Kafe ne Forme Lente

00007897
990 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Termus Kafeje Inox Gote Kafe ne Forme Lente

Ndërtuar me material ABS nga jashtë dhe material inoxi nga brenda, ky termus është një zgjedhje e shkëlqyer për të mbajtur pijet tuaja të nxehta me stil.

Karakteristikat Kryesore:

 • Kapaciteti: 400ml
 • Dizajn Modern
 • Funskionon edhe si termus duke mbajtur të ngrohta pijet e nxehta
 • Kapaku mbyllet hermetikisht duke mos lejuar pijet të derdhen
 • Përmasat: 133 x 83 mm

Termus Kafeje Inox Gote Kafe ne Forme Lente - Pijet e Nxehta me Stil

Ky termus inovativ ofron një kombinim të përkryer të dizajnit dhe funksionalitetit. Ndërtuar me kujdes nga materiali ABS dhe inoxi, kjo gote kafe do t'ju shoqërojë me stil në çdo moment.


Termus per Kafe

Termus per Kafe ne Forme Lente

Termus Kafeje

Termus Kafeje nga ShikoCmimin

Termus Kafeje Permasat

Brand
OEM
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Ngjyra
Zeze
Lloji
Termus Got Kafeje
Kapaciteti
400ml
Permasat
Permasat (W x H x D)
133 x 83 mm.
Find similar
5 out of 5
Vlerësime: 1
5 stars
100%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 star
0%
Anonim
Komento
shume i lezecem spo e hapa fiks si ne foto
Administrator reply
Faleminderit për vleresimin :)
Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni