Shtese Zgare per Makina

N348382
4,700 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Shtese Zgare per Makina

Karakteristikat:

 • Zgara është lehtësisht e montueshme.
 • Fiksohet me vida hegzagon dhe sigurohet me çelës në secilën spondë. 
 • Montohet në zgarën e makinës tuaj origjinale si aksesor shtesë suportues.
 • Suportues për valixhe apo sende të tjera të cilat në këtë mënyrë ju i siguroni siç duhet.
 • Ndërtuar me material rezistent Aliazh Alumini dhe plastikë rezistente.


 • Montohet lehtësisht me anë të vidave shtrënguese.
 • Gjatësia: 140 cm.
Brand
OEM
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Modeli
Zgare Shtese per Makina
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni