Shirit Gome Izolues per Makine

R221838073
150 L
Nuk ka stok
10 ditë

Sasia minimale për "Shirit Gome Izolues per Makine" është 3.

Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Shirit Gome Izolues per Makine (Cmim per meter)


Karakteristikat:

 • Bërë nga gome me cilësi të lartë, I papërshkueshëm nga uji.
 • Ka rezistencë të shkëlqyer ndaj nxehtësisë, forcë të madhe tërheqëse dhe elasticitet të mire.
 • Mbyll boshllëkun ndërmjet derës dhe trupit të makinës.
 • Redukton zhurmën dhe parandalon hyrjen e pluhurit dhe shiut në automjet.
 • Eliminon zhurmën e përplasjes kur dera mbyllet.
 • Instalohet lehtësisht.
Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Modeli
Shirit Gome per Makina
Materiali
Gome
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni