Raft per Libra

00009149
2,200 L
Nuk ka stok
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Raft Druri per Libra


Karakteristikat:

 • Dizajn estektik, zë shumë pak hapësirë.
 • Ofron një hapësirë shumë të gjerë ruajtjeje.
 • Mund ta përdorni për të libra, albume fotografish, vepra artizanale, etj.
 • Ideale për adhuruesit e librave.
 • Material I fortë dhe rezistent.
Brand
ShikoCmimin Shtepia Ime
Karakteristika te pergjithshme
Modeli
Raft Druri per Libra
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni