Prize Zgjatuese Fleksibel

H101425
1,600 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Prize Zgjatuese Fleksibel

Karakteristikat:

 • Fuqia: 1100-2500W.
 • Voltazhi: 110-250V.
 • Rryma elektrike: 10A.
 • Rryma elektrike për USB: 5V / 2.1A.
 • I pajisur me mbrojtës kundër mbingarkesës dhe mbinxehjes.
 • Gjatësia e kabullit: 1.6 metra.
 • Diametri i kabullit: 1 mm.
 • Pesha: 500 gram.
 • Përmasat: 297 x 69 x 30 mm.
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Modeli
Prize Zgjatuese Fleksibel
Lloji
Prize Zgjatuese Fleksibel
Fuqia
1100-2500W.
Tensioni
110-250v
Permasat
Permasat (W x H x D)
297 x 69 x 30 mm.
Pesha
500gr

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni