Peshore Kuzhine Elektronike Max 5kg

00008943
890 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Peshore Kuzhine Elektronike Max 5kg

Karakteristikat:

 • Mat në kohë të shpejtë peshën e miellit apo të lëngjeve të ndryshme.
 • Punon me bateri të zëvëndësueshme.
 • Pesha maksimale: 5 kg.
 • Ekran i vogël LCD me butona për kontrollin e pajisjes.
 • Matje në gram dhe ounce për ushqime të ndryshme.
 • Voltazhi: 2.4V - 3.5V.
 • Rryma elektrike: 5mA. 

Paketimi përmban: 

 1. Peshoren.
 2. Një tas për peshoren.
 3. Dy bateri.
 4. Manual përdorimi.


Brand
OEM
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Ngjyra
Bardhe
Lloji
Peshore Elektrike Kuzhine
Kapaciteti
max 5kg
Tensioni
2.4V - 3.5V. Bateri
Permasat
Permasat (W x H x D)
16x13cm
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni