Organizues per Sendet ne Makine

00002902
1,000 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Organizues për pjesën e pasme të sediles.

Karakteristikat:

 • Mban pastër makinën tuaj e ju ndihmon të gjeni gjërat më lehtësisht.
 • Dizajn elegant e praktik ku mund të vendosni çdo gjë që ju nevojitet si ipad, tablet, telefon.
 • Material lëkure me cilësi dhe siguri të lartë.
 • Rripa lidhës për pjesën e sipërme dhe të poshtme të sediljes.
 • I lehtë për tu hequr e pastruar.


Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Lloji
Organizues per Makine

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni