Mbrojtese Dielli per Makina

P222089328
900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Mbrojtese Dielli per Makin

Karakteristikat:

 • Mënyrë e shpejtë dhe e lehtë për ta mbajtur makinën tuaj të freskët dhe komode nën diellin e nxehtë.
 • Funksionon si një çadër, thjesht hapeni dhe përshtatet lehtësisht në xhamin e përparmë të makinës suaj.
 • E përputhshme me shumicën e automjeteve.
 • Dizajn i palosshëm, zë shumë pak hapësirë.
 • Përmasat: 132 x 75cm.
Brand
OEM
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Ngjyra
Zeze
Modeli
Mbrojtese Dielli
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni