Mbeshtetese Krahu per Makine

V221585341
2,500 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Mbeshtetese Krahu per Makine

Karakteristikat:

 • Është e pajisur me porta USB 3 para dhe 4 për pasagjerët pas.
 • Lehtësisht e instalueshme.
 • E përshtatshme për makina që nuk kanë mbështetëse krahu dhe jo vetëm.
 • Nuk ka nevojë që të hapni vrima për të montuar mbajtësen e krahut.
 • Ka hapësirë të mjaftueshme për të vendosur gjërat tuaja personale.
 • Suport maksimal për krahun tuaj kur jeni në lëvizje, shton komoditetin dhe ul diskomfortin e muskujve të krahut tuaj.
 • Gjerësi e rregullueshme sipas nevojës.
 • Material ABS, i qëndrueshëm dhe lehtësisht i pastrueshëm.
Brand
OEM
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Modeli
Mbeshtetese Karahu per Makine
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni