Lekundese Elektronike per Bebe

6946943863132
4,500 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Lekundese Elektronike per Bebe

Karakteristikat:

 • Mund të rregullohet në dy pozicione të ndryshme.
 • E pajisur me këmbë që nuk rrëshqasin në dysheme.
 • Montohet dhe pastrohet lehtësisht.
 • Ka muzikë të integruar.
 • E rehatshme dhe nuk shkakton sëmundje tek bebet.
 • Përmasat: 46 x 58 x 65 cm.
 • E përshtatshme për fëmijë të grupmoshës nga 0 deri në 1 vjeç.
 • Pesha e maksimale suportuar: 11 kg. 
Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Modeli
Lekundese Elektronike per Bebe
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni