Jastek Shtatzanie

00009056
1,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Jastëk shtatzanie.

Karakteristikat:

 • Dizenjuar për të lehtësuar shtatëzaninë.
 • Ndihmon në parandalimin e dhimbjeve të shpinës, qafës.
 • Promovon pozicionin anësor të rekomanduar gjatë shtatzanisë dhe përmirëson cilësinë e gjumit.
 • Jastëk perfekt për një relaksim të qetë dhe të rehatshëm gjatë shtatzanisë.
 • Material shumë cilësor me një këllëf i cili mund të hiqet dhe të lahet lehtësisht në lavatriçe
Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Ngjyra
Bardhe
Modeli
Jastek Shtatzanie
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni