Hapese Vere Elektrike

10001437
1,700 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Hapese Vere Elektrike

Karakteristikat:

 • Hap tapat e shisheve në vetëm disa sekonda.
 • Është tërësisht elektrike.
 • I përbërë nga material cilësor.
 • Është e sigurt në përdorim dhe miqësor me ambientin.
 • Karikohet me anë të baterisë.


Brand
OEM
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Ngjyra
Zeze
Lloji
Hapese Vere Elektrike
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni