Ganxhe per Makina 2.5T

T998995
3,000 L
Nuk ka stok
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Ganxha për Makina

Ganxha metalike për makina është zgjedhja perfekte për tërheqje të sigurt dhe efikase. Ky ganxhë i përshtatshëm për tërheqje montohet lehtësisht dhe ofron aftësi të jashtëzakonshme për tërheqje peshash deri në 2.5 ton.

Karakteristikat Kryesore:

 • • Përshtatshme për tërheqje efikase
 • • Montohet lehtësisht dhe pa mund
 • • Kapacitet tërheqës deri në 2.5 Ton
 • • Aksesorët e nevojshëm për një tërheqje të sigurt
 • • Ideale për tërheqje kamperi

Ganxha është i pajisur me të gjithë aksesorët e nevojshëm për një tërheqje të sigurt të peshave dhe mjeteve të ndryshme. 

Ganxha për Makina - Për Tërheqje të Sigurt dhe të Përshtatshme

Ganxha për makina ofron një përvojë të shkëlqyer të tërheqjes. Me aftësitë e tij të jashtëzakonshme për të mbajtur peshë deri në 2.5 ton dhe përshtatshmërinë për tërheqje kamperi, ky ganxhë bëhet një partner i besueshëm për udhëtimet tuaja dhe detyrat e përditshme. Sigurohuni që të keni në dispozicion këtë ganxhë të fuqishëm kur keni nevojë për një zgjidhje të sigurt për tërheqjen.


Brand
OEM
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Modeli
Ganxhe per Makina
Materiali
Metal
Kapaciteti
2.5Ton
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni