Ganxhe Metalike per Makine

C303973
3,000 L
Nuk ka stok
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Ganxha Metalike për Makina

Ganxha metalike për makina është një pajisje e përshtatshme për tërheqje, ideale për karroceri, kampera dhe suporton peshë deri në 2500kg.

Karakteristika:

 • • Montohet lehtësisht dhe e përshtatshëme për tërheqje efikase.
 • • Pajisur me aksesorët e nevojshëm për një tërheqje të sigurt.
 • • E përshtatshme për tërheqje karrocerish, kamperi dhe mjetet e tjera të rënda.
 • • Suporton peshë tërheqëse deri në 2500kg.

Ganxhe Metalike për Makina - Efikase dhe e Sigurt për Tërheqje

Ganxha metalike për makina është zgjedhja e përsosur për ata që kanë nevojë për një mjet  të përshtatshëm për tërheqje. Me aftësinë e saj për të mbajtur peshë deri në 2500kg dhe pajisur me aksesorët e nevojshëm, kjo ganxhë bëhet një partner i besueshëm për punët e përditshme.


Brand
OEM
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Ngjyra
Zeze
Modeli
Ganxhe per Makina
Materiali
Metal
Kapaciteti
2.5Ton
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni