Fshese me Vakum per Makine 12v

8990663423495
900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Fshese me Vakum per Makine 12v

Karakteristikat:

 • Pastron në mënyrë të plotë grimca të ndryshme ose pluhur midis hapësirave të sediljeve etj.
 • Dizanj portable, lehtësisht e përdorshme.
 • Motor me qëndrueshmëri të gjatë. 
 • Fuqia: 60 W.
 • Nivel i ulët i zhurmës.
 • Gjatësia e kordonit elektrik: 250 cm.
 • Vjen së bashku me aksesorët përkatës në paketim për një pastrim më efikas.
 • Me super fuqi thithëse, ndizet tek DC 12V i makinës. Fshese me Vakum për Makinë 12V

Fshese me Vakum për Makinë 12V

Pastrimi i makinës tuaj bëhet më i lehtë dhe më efikas me Fshesën me Vakum për Makinë 12V.

Karakteristikat Kryesore:

 • Pastron në mënyrë të plotë grimca të ndryshme ose pluhur midis hapësirave të sediljeve etj.
 • Dizajn portabël, lehtësisht e përdorshme.
 • Motor me qëndrueshmëri të gjatë për performancë optimale.
 • Fuqia: 60 W.
 • Niveli i ulët i zhurmës.
 • Gjatësia e kabllos elektrik: 250 cm.
 • Vjen së bashku me aksesorët përkatës në paketim për një pastrim më efikas.
 • Me super fuqi thithëse, ndizet tek DC 12V i makinës.
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Ngjyra
Kuqe
Modeli
Fshes me bakum 12v
Fuqia
60w
Tensioni
12v
Permasat
Permasat (W x H x D)
14x28cm

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni