Drite Led me Panel Diellor dhe Sensor

00004002
400 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Drite Led me Panel Diellor

Drite Led me Panel Diellor

Karikohet me anë të panelit diellor gjatë ditës, ndizet dhe fiket automatikisht me anë të sensorit të dritës. Kjo dritë e fuqishme LED me 200 Lumen dhe ngjyrë të bardhë 4100K është e përshtatshme për mjedise të jashtme.

 • Rrezja e ndriçimit 120 gradë.
 • Jetëgjatësia e dritës LED rreth 30000 orë pune.
 • Material ABS + PS.
 • Bateria e rikarikueshme me kapacitet 1200mAh, 3.7V.
 • IP 65.
 • Madhësia 102*53*130mm.

Drita Led me Panel Diellor është një zgjedhje e shkëlqyeshme për përdorim në ambientet e jashtme, duke ofruar ndriçim efikas dhe të qëndrueshëm.

Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Ngjyra
Zeze
Modeli
Drite LEd me Panel Diellor
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni