Produktet e shitësitProduktet e gjetura: 95

Bëni një pyetje
Në gjëndje
Na kontaktoni për një çmim
Berese Kosi Sonifer Model SF-4007 Makineri per pergatijen e kosit 
BrandSonifer KushtetE re
Në gjëndje
L3,990
Blender 800w 1.5L  ( SOKANY ) ● Blender 2-në-1 Multifunksionale perdorimi:  Mund te perdoret si Blender ose dhe grires mishi ose perimesh Blender per perdorim profesional  I shpejte ne pergatitjen e supes,lengjeve te frutave ose ne grirjen e perimeve Krijoni...
BrandSokany KushtetI Ri
Në gjëndje
Na kontaktoni për një çmim
Blender Kenwood Blender Kenwood Model KW-8304 Motor i fuqishëm prej 1000 W. Performancë optimale për përzierje pa mundim me gotën e qelqit 1.5 litra . Me tehet prej çeliku të pandryshkshëm për përzierje të lehtë Mulli bluarjeje për kokrrat e kafesë, arrat dhe erëzat. Funksioni i shtypjes...
KushtetI Ri MarkaKenwood
Depilator Brown - ShikoCmimin
Ulje 20%
Në gjëndje
L4,900 L3,900
Ju kurseni: L1,000
Depilator Braun Silk epil 1 Depilator per femra e markes Braun model Silk Epil 1 I dizenjuar te perdoret lehtesisht  per cdo pjese te trupit. Me nje sistem stimulues e masazhues te lekures dhe i pajisur me  20 piskatore. Heq butësisht edhe qimet më të shkurtra qe nga rrënja.Ne...
BrandAll Brands KushtetE re
Depilator Elektrik per Femra 5 ne 1 Geemy GM-7003 - ShikoCmimin
Ulje 24%
Në gjëndje
L4,600 L3,500
Ju kurseni: L1,100
Depilator Elektrik per Femra 5 ne 1 Geemy GM-7003 Epilator profesional per femra Gemei 5 në 1 Teknologji e lartë për këmbët, trupin dhe fytyrën me furçë dhe masazhues eksfolletor trupi Depilator per Fytyren Kokë eksfoliator Kokë masazhi Kokë epilatori Kokë rroje Kokë për heqjen...
BrandGemei KushtetE re
Depilator per Femra | Surker SK-505 Depilator per pastrimin e qimeve i markes Surker. Disqet e vetme për heqjen e qimeve heqin edhe qimet 0,5 mm.   Karakteristikat e përgjithshme:   Fuqia: 3 W; Tensioni: AC 110-220 V 50-60 Hz; Treguesi LED ndezur / fikur; Furçë e vogël...
Në gjëndje
L12,900
Ekspres Kafeje Crema Coffe Ekspres kafeje ideal per perdorime te ndryshme si per zyra ose ambiente pune . Ekspres Kafeje per Shtepi Crema Ideal per amvisat e kafes qe duan te shijojn nje ekspres ne Shtepi. Karakteristikat : Marka: Crema Coffe Lloji : Ekspres per kafe...
BrandAll Brands KushtetI Ri
Ekspres Kafeje Sonifer Coffy Maker  Për 2 filxhanë kafe (rreth 240 mI) Përfshin dy gota porcelani Ndezja/fikja me tregues drite Mbajtëse filtri dhe filtri që hiqet dhe lahet Këmbë që nuk rrëshqasin Përfshin lugë plastike kafeje AC220-240V 50/60Hz 450W Ekspres Kafeje :...
Në gjëndje
Na kontaktoni për një çmim
Flawless Facial Hair Remover | Epilator per fytyren Pastrues qimesh per fytyren me teknologji inovative që e gjithë fytyra juaj të jetë pa qime, më e butë dhe pa asnjë lloj acarimi. Veçanërisht, kjo pajisje elektrike përmban një teknologji mikroskopike të tjerrjes që heq edhe qimet më të...
KushtetE re MarkaFlawless Facial Hair Remuver 18K
Friteze me Ajer | Air Fryer | Sovio E shkëlqyeshme për patate të skuqura tradicionale  Gjenerata e fundit Modeli i ri i Fryerës elektrike me ajër ju lejon të shijoni ushqimet ose ushqimet tuaja të preferuara të skuqura pa kaloritë e shtuara nga zhytja e ushqimit në vaj Teknologjia...
KushtetE re MarkaSovio
Në gjëndje
Na kontaktoni për një çmim
Furre Elektrike | Mini Furre | Sonifer SF-9537 Furrë elektrik shumë praktik në përdorim,nuk zë shumë hapsirë dhe është perfekt për kuzhinat e vogla.Falë sistemit gradues të furrit,ju mund të piqni ushqime të ndryshme. Mini Furra Burimi i energjisë:Elektrike Mënyra e...
Në gjëndje
L7,900
Grirese Mishi - Sokany 3200BT Grirese mishi Sokany me fuqi 3200w model SK-088 - Makina e mishit me performancë të lartë është për përdorim profesional, mund të përdoret në kuzhina të mëdha, kasaperi ose në sektorin e kateringut. - Bërë nga çelik inox, për përjetësinë dhe do të përpunojë...
BrandSokany KushtetE re
Në gjëndje
Na kontaktoni për një çmim
Grirese Mishi | Haeger HG-3396 Grirese mishi Haeger Elektrik HG-3396 1200W Grirsja e mishit është padyshim paisja që nuk duhet ti mungoj në asnjë mënyrë kuzhinës suaj.Fuqia e lartë e motorrit të saj bën që grirja e mishit të jet një process që zgjat fare pak,kurseni kohë dhe...
BrandHaeger KushtetE re
Në gjëndje
L1,900
Grirese Perimesh | Sokany SK-7006 Makina ka një dizajn të ri, kompakt dhe në modë që e bën të lehtë për përdoruesit udhëtimin dhe pastrimin. Në të njëjtën kohë, makina është e pajisur me 2 tehe bluarjeje të njëkohshme me kapacitet 300 W që mund të grije frutat perimeit dhe mishin, madje edhe...
BrandSokany KushtetI Ri
Grirese Universale | Mishi-Perimesh | Bosch BS-002 Grirese universale e markes Bosch model Bs-002.Perdoret gjeresisht ne kuzhine per grirjen dhe bluarjen e mishit ,perimeve . Motorri i fuqishem dhe elikat prerese e bejn shume te domosdoshme per gatimin.Grisja eshte e cmontueshme cka e...
BrandBosch KushtetE re
Në gjëndje
L3,300
Hekur me Avull | DSP KD-1004 Hekur me avull DSP KD1004 - hekuri me avull i cilësisë së lartë plotëson të gjitha kërkesat e hekurosjes moderne. Trupi është prej plastike me cilësi të lartë. Pllaka prej qeramike rrëshqet lehtësisht mbi çdo pëlhurë dhe është shumë rezistente ndaj gërvishtjeve...
KushtetI Ri MarkaDsp
Hekur Per Hekurosje | Lexical LSI-1008 Hekur per hekurosje me raportin me te mire cmimim cilesi.I pajisur me nje veshje qeramike qe ben te mundur mos te ngjise ,me nje fuqi prej 1600w dhe me nje depozite uji prej 220ml me te cilen mund te leshoje avull ose te sperkas. Hekur Rrobash...
BrandLexical KushtetI Ri
Në gjëndje
L9,900
Hekur elektrik me avull me presion elektrik, bojler industrial me fuqi të lartë, hekurosje komerciale, gjenerator avulli
KushtetI Ri MarkaHaeger
Në gjëndje
L7,900
Hekur Rrobash Lexical Lss-1102 Hekur profesional me avull i markes gjermane Lexical model Lss-1102 Hekur per Hekurosje  Karakteristika : Depozite  avulli 220-230v 50-60Hz Fuqia 2200 W Ngrohja e shpejtë brenda 1 minute Sistemi i pompës Pllakë qeramike Dorezë plastike...
BrandLexical KushtetI Ri
Hekur per Hekurosje Vertikal Haeger HG-1269-P Hekuri i rrobave vertikal  me avull HAEGER HG-1269 është një pajisje e thjeshtë dhe e lehtë për t'u përdorur, e cila mund të hekuros lehtësisht rrobat e bëra nga çdo lloj pëlhure, perde hekuri dhe çarçafë, të ndihmojë në heqjen e aromave...
KushtetE re MarkaHaeger
Show another 20 products
Dyqan Online ShikoCmimin

Bëni një pyetje
Vendor filters
Brand
    Shfaq të gjitha (16)
Cmimi

L  –  L

  • ‎L0
  • ‎L19900
Shitesi
Transport Falas