Bosch

Elektroshtepiake Bosch ShikoCmimin
Grirese Universale | Mishi-Perimesh | Bosch BS-002 Grirese universale e markes Bosch model Bs-002.Perdoret gjeresisht ne kuzhine per grirjen dhe bluarjen e mishit ,perimeve . Motorri i fuqishem dhe elikat prerese e bejn shume te domosdoshme per gatimin.Grisja eshte e cmontueshme cka e...
BrandBosch KushtetE re
Cmimi

L  –  L

  • ‎L3000
  • ‎L3000
Shitesi
Transport Falas