Zgjatues Fleksibel per Lavaman

00008927
500 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Zgjatues Fleksibel per Lavaman

Karakteristikat: 

 • Ndërtuar me material abs dhe çelik inoksi.
 • Tub fleksibël, i pajisur me filtër.
 • Filtri mundëson daljen e ujit me presion dhe pa papastërti.
 • Peshon: 70 gram.
 • Gjatësia: 150 cm.
 • Montohet lehtësisht.
 • Rezistenet ndaj ujit të ngrohtë dhe ngricës.
Brand
OEM
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Ngjyra
Bardhe
Lloji
Zgjatues Fleksibel per Lavaman
Materiali
Plastike ABS
Permasat
Permasat (W x H x D)
150cm Max
Pesha
150gr
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni