Veshje per Fitnes Set 5ne1

C222715748
3,000 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Veshje Fitnesi per Meshkuj Set 5-1

Karakteristikat:

 • Ndërtuar nga materiali mikrofibër.
 • E përshtatshme për përdorim për palestër, vrapim ose aktivitete të tjera sportive.
 • Të rehatshme dhe nuk e irritojnë lëkurën.
 • Nuk e bllokojnë qarkullimin e gjakut në trup.

Paketimi përmban:

 1. Bluzë T-shirt me mëngë të shkurtra.
 2. Bluzë Tech fit me mëngë të gjata.
 3. Tuta të gjata tech fit.
 4. Tuta të shkurtra.
 5. Hoodie me kapuç.
Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Ngjyra
Zeze
Modeli
Veshje Fitnesi
Lloji
Set 5ne1 per Meshkuj
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni