Veshje Mbeshtjellese Pellushi Gjumi per Bebe

65397C8B56CFD
1,400 L
Nuk ka stok
Kuqe
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Batanije gjumi për bebe

Karakteristikat:

 • Përdoret për të mbështjell butësisht bebin tuaj.
 • Mban bebin ngrohtë.
 • Rezistente dhe e butë ndaj lëkurës së ndjeshme.
 • Materiali prej pelushi është bërë nga lesh kashmiri.
 • Përdoret për bebe 0-3 muajsh.

 Veshje Mbeshtjellese Pellushi Gjumi per Bebe

Batanije Gjumi për Bebë

Batanije Gjumi për Bebe

Për një gjum të ëmbël dhe të ngrohtë, përdorni Batanijen Gjumi për Bebë. Kjo batanije është projektuar për të mbështjellë butësisht bebin tuaj dhe të sigurojë një ambient të qetë dhe të ngrohtë gjatë gjumit.

Karakteristikat Kryesore:

 • Përdoret për të mbështjellë butësisht bebin tuaj.
 • Mban bebin ngrohtë.
 • Rezistente dhe e butë ndaj lëkurës së ndjeshme.
 • Materiali prej pelushi është bërë nga lesh kashmiri.
 • Përdoret për bebe 0-3 muajsh.

Krijo një ambient të rehatshëm dhe të sigurt për bebin tuaj gjatë gjumit me këtë veshje të cilën mund ta përdorni prej lindjes deri në 3 muajt e parë.

Brand
ShikoCmimin Kids
Ngjyra
Kuqe
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Modeli
Pellush per Bebe
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni