Vater Gatimi me Infrared Raf 8019

An-raf8019
3,990 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Vater Gatimi me Infrared Raf 8019

 • Fuqi: 3500 watt
 • 5 nivele të nxehtësisë
 • Pajisur me pllakë qeramike
 • E ndërtuar në mënyrë agronomike për të mos shpenzuar shumë energji elektrike
 • Panel Infrared me prekje
 • Lehtësisht e përdorshme dhe multifunksionale

Vater Gatimi me Infrared model Raf 8019 është një inovacion në botën e gatimit elektrik. Me fuqinë e tij të lartë prej 3500 watt dhe 5 nivelet e nxehtësisë, ju mund të kontrolloni përgatitjen e ushqimit në mënyrë të përshtatshme. Ky produkt unik shquhet për pllakën qeramike, cilësi e cila sjell përparësi të veçanta. E ndërtuar në mënyrë agronomike, ky vater gatimi përdor energjinë me mënyrë efikase. Paneli Infrared me prekje dhe lehtësia e përdorimit e bëjnë atë një zgjedhje të përshtatshme për nevojat tuaja të gatimit.

Vater Gatimi me Infrared Raf 8019

Vater Gatimi me Infrared Raf 8019

Vater Gatimi me Infrared Raf 8019

Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Marka
R80119
Modeli
Vater Gatimi
Lloji
me Infrared
Fuqia
3500w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni