Usb HUB me 4 Porta Type-C

D380692
500 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Usb HUB me 4 Porta Type-C

Karakteristikat:

 • Ka 4 porta usb hyrëse dhe dalëse.
 • Lidhet me anë fishës type-c.
 • Transmeton të dhëna me shpejtësi maksimale 480mbps.
 • Mundëson lidhjen e telefonit tuaj me pajisje të tjera.
 • Porta e poshtme është e tipit USB 3.0, ndërse portat e tjera janë të tipit USB 2.0.
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Lloji
Usb Hub Type-C 4 Porta
Main features
3D support
Jo
HD support
Jo
Multimedia
Video playback
Jo

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni