Tricikel per Femije me Sinjale Led

00007602_39CA
4,900 L
Ne Stok
Kalter
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Tricikel per Femije me Sinjale Led

Karakteristikat

 • Me ulëse të rehatshme për fëmijët tuaj. 
 • I përshtatshëm për shëtitje me aktivitet fizik të fëmijës. 
 • Triçikli është i përshtatshëm për fëmijë 2 - 6 vjeç. 
 • I pajisur me sinjale LED në pjesën e përparme. 
 • Pedale për lëvizje nga fëmija. 
 • Lehtësisht e montueshme sipas manualit. 
 • Ndërtuar me material të qëndrueshëm, me peshë të lehtë. 
 • Goma shumë rezistente dhe komode. 
Brand
All Brands
Ngjyra
Kalter
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Modeli
Tricikel per Femije
Lloji
2-6vjec
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni