Trampoline per Femije Mosha 3-8vjec

Q550191
7,500 L
Nuk ka stok
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Trampolinë për fëmijë

Karakteristikat:

 • Kornizë çeliku, e qëndrueshme dhe e fortë.
 • Rrjetë mbrojtëse 360°.
 • Dyshek kërcimi me elasticitet të lartë dhe rrëshqitëse.
 • Projektuar me kornizë gjashtëkëndore, me kapacitet mbajtës më të fortë dhe një bazë më të qëndrueshme.
 • Kapaciteti maksimal i ngarkesës është 70 kg.
 • Zinxhiri i integruar u lejon fëmijëve lehtësisht të hyjnë dhe të dalin vetë.
 • Montohet lehtësisht.
 • Lartësia e dyshëkut të kërcimit: 37cm. Përmasat e trampolinës: 160 x 140cm.
Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Modeli
Trampoline per femije
Permasat
Permasat (W x H x D)
160 x 140cm.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni