Tharese Flokesh | Lexical LHD-5008

1,900 L
Nuk ka stok
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

THARESE FLOKESH | LEXICAL LHD-5008

Tharëse flokësh inovative e markës gjermane - Lexical.

KARAKTERISTIKA:

 •  Fuqia - 2200 W
 •  2 shpejtësi dhe 3 çelësa ngrohjeje
 •  Funksioni i ajrit të ftohtë
 •  Jetëgjatesi e motorrit
 •  Zhurmë e ulët
 •  Mbrojtje nga mbinxehja
 •  Grykë formësimi dhe difuzori

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni