Tenxhere per Oriz Raf Model R.178

bs6975069405995
3,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Tenxhere per Oriz Raf Model R.178

Karakteristikat:

 • Ideale për të gatuar orizin në një kohë të shkurtër.
 • E lehtë në përdorim dhe mban ushqimin të ngrohtë për një kohë të gjatë.
 • Veshja e tenxheres së brendshme është kundra ngjitjes.
 • Gatuan shpejtë dhe kursen energji elektrike.
 • Ruan vlerat ushqyese të orizit duke e bërë atë të shëndetshëm.
 • I pajisur me mbyllje hermetike.
 • Kapaciteti: 5 litra.
 • Fuqia: 900 Watt.
 • Rryma elektrire: 22V, 50Hz.
BrandRaf MarkaRaf
Brand
Raf
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Marka
Raf
Modeli
R.178
Lloji
Tenxhere per Oris
Materiali
Aliazh alumini
Kapaciteti
5Litra
Fuqia
900w
Tensioni
220-240V 50/60Hz
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni