Tavoline Kompjuteri prej Druri

X002I1P4NX
6,500 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Tavoline Kompjuteri prej Druri

Karakteristikat:

 • Lehtësisht e pastrueshme dhe e montueshme.
 • Me peshë të lehtë dhe shumë rezistente.
 • E ndërtuar me trup rezistent aliazh alumini dhe dru.
 • Është e përshtatshme për të vendosur kompjuterin tuaj.
 • E përshtatshme për përdorim në zyra ose përdorim personal.
 • Përmasat: 103 x 50.5 x 106 cm.
 • Pesha suportuese: deri në 80 kg. 


Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Modeli
Tavoline kompjuteri
Materiali
Dru+Metal
Kapaciteti
80kg
Main features
3D support
Jo
HD support
Jo
Multimedia
Video playback
Jo
Permasat
Permasat (W x H x D)
103 x 50.5 x 106 cm
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni