Tavoline Kompjuteri Gaming PC

24,500 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Tavoline Kompjuteri Gaming PC

 
Karakteristikat:

 • Material defkon i cili përbehet nga plastikë e gomuar, me pamje karboni në pjesën e sipërme.
 • Konstrukt metalik në pjesën e këmbëve.
 • Shumë komode, ju mundëson lehtësi përdorimi të kompjuterit tuaj.
 • Përmasat: 120 x 60 x 73cm.
 • E pajisur me drita RGB mundëson dukje të mirë të ambientit të dhomës apo zyrës tuaj.
 • Vend të përshtatshëm për kufjet tuaja dhe konektorët, në këtë mënyrë ju nuk do të keni kabuj të ngatërruar poshtë tavolinës tuaj.


Brand
ShikoCmimin Shtepia Ime
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Tavoline kompjuteri Gaming
Main features
3D support
Jo
HD support
Jo
Multimedia
Video playback
Jo
Permasat
Permasat (W x H x D)
120x60x75cm
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni