Stol per Shtanga Shtrire

10001780
17,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Stol për Shtanga Shtrirë

Stoli për shtanga shtrirë është një pajisje e ndërtuar me konstruksion metalik dhe ulëse të rehatshme lëkure. Përdoret për stërvitjen e shtangave dhe ushtrime të ndryshme.

Karakteristikat Kryesore:

 • Konstruksion ndërtimi metalik me ulëse të rehatshme lëkure
 • Vend i posaçëm për boshtin e shtangës
 • Mundësi vendosje peshash në anën e majtë dhe të djathtë për stërvitjen e krahëve
 • Mundësi vendosje peshash në pjesën e parme për stërvitje të këmbëve
 • Përdoret edhe si stol ushtrimesh për gira

Stol për Shtanga Shtrirë - Pajisja Ideale për Stërvitjen e Shtangave

Stoli për shtanga shtrirë është një zgjedhje e shkëlqyer për stërvitjen tuaj në shtëpi. Me konstruksionin metalik dhe ulëset e rehatshme lëkure, ky stol ofron një përvojë të përshtatshme dhe efikase për përdoruesit. Mundësia e vendosjes së peshave në anën e majtë dhe të djathtë, si dhe në pjesën e parme, e bën këtë stol të vihet në shërbim për stërvitje të ndryshme duke përfshirë krahët dhe këmbët.


Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Ngjyra
Zeze
Modeli
Stol per Shtanga
Lloji
Fitnes
Materiali
Metalike
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni