Sonifer

Elektroshtepiake Sonifer ShikoCmimin
Në gjëndje
3,400 L
Berese Kosi Sonifer Model SF-4007 Makineri per pergatijen e kosit 
KushtetE re MarkaSonifer
Në gjëndje
3,300 L
Ekspres Kafeje Sonifer Coffy Maker  Për 2 filxhanë kafe (rreth 240 mI) Përfshin dy gota porcelani Ndezja/fikja me tregues drite Mbajtëse filtri dhe filtri që hiqet dhe lahet Këmbë që nuk rrëshqasin Përfshin lugë plastike kafeje AC220-240V 50/60Hz 450W Ekspres Kafeje :...
Në gjëndje
Na kontaktoni për një çmim
Makine Rroje ose Qethje | Sonifer SF-9537 Makina e qethjes shumë praktike në përdorim.Përbëhet nga 4 koka që mund të ndërohen shumë thjeshtë sipas prerjes që ju dëshironi të bëni, është shumë praktike gjithashtu për ta marr me vete ne cantat e udhëtimeve. Makine per Qethje ...
KushtetE re MarkaSonifer
Në gjëndje
Na kontaktoni për një çmim
Shtrydhese Agrumesh Elektrike | Sonifer Sf-5523 Shtrydhëse agrumesh elektrike shumë efikase në përfitimin e lëngjeve te shpejta të agrumeve. Shtrydhese Agrumesh me Korent Marka:Sonifer Lloji i modelit:SF-5523 Fuqia:300W Materiel i bazës shtrydhëse :inoks...
KushtetE re MarkaSonifer
Shtrydhese Frutash 400w | Sonifer SF-5522 Shtrydhëse universale frutash gjithcka që ju duhet në kuzhinë.Në një kohë fare të shkurtër ju mund të përfitoni lëngun tuaj të frutave,të freskët dhe pa konservues.Gjithcka që duhet të dini është të kombinoni frutat tuaj të preferuar....
KushtetE re MarkaSonifer
Në gjëndje
8,900 L
Shtrydhese Frutash Sonifer 4 ne 1 Cfare eshte e perfshire ne paketim : 1. Shtrydhese Frutash 2. Blender 3. Grirëse Perimesh 4. Mulli elektrik per Bluarje Shtrydhese Frutash  Gote mbajtese prej qelqi me kapacitet 1Liter Ene mbajtese per depozitimin e tulit te frutave...
Në gjëndje
Na kontaktoni për një çmim
Tenxhere Elektrike Multifunksionale 1.2L | Sonifer SF-1503 Tenxherja e gatimit elektrike është shumë e thjesht në përdorim.Në një kohë fare te shkurtër ju përfitoni të gjitha recetat tuaja te preferuara. Karakteristika : Burimi i energjisë:Elektrike Forma:Rrumbullakët...
KushtetE re MarkaSonifer
Në gjëndje
Na kontaktoni për një çmim
Tigan per Gatim | Sonifer SF-1108 24cm Tigan për gatim me dorezë druri dhe kapak qelqi në mënyrë që të kontrolloni edhe gatimin tuaj  Karakteristika : Marka: Sonifer Modeli: SF-1108-24cm Përmasat: 24 cm Thellësia: 5.5 cm Kapaciteti: 2L Materialet:...
KushtetI Ri MarkaSonifer
Cmimi

L  –  L

  • 0L
  • 8900L
Shitesi
Transport Falas