Sokany

Elektroshtepiake Sokany ShikoCmimin
Në gjëndje
3,300 L
Blender 800w 1.5L  ( SOKANY ) ● Blender 2-në-1 Multifunksionale perdorimi:  Mund te perdoret si Blender ose dhe grires mishi ose perimesh Blender per perdorim profesional  I shpejte ne pergatitjen e supes,lengjeve te frutave ose ne grirjen e perimeve Krijoni...
KushtetI Ri MarkaSokany
Në gjëndje
7,900 L
Grirese Mishi - Sokany 3200BT Grirese mishi Sokany me fuqi 3200w model SK-088 - Makina e mishit me performancë të lartë është për përdorim profesional, mund të përdoret në kuzhina të mëdha, kasaperi ose në sektorin e kateringut. - Bërë nga çelik inox, për përjetësinë dhe do të përpunojë...
KushtetE re MarkaSokany
Në gjëndje
1,900 L
Grirese Perimesh | Sokany SK-7006 Makina ka një dizajn të ri, kompakt dhe në modë që e bën të lehtë për përdoruesit udhëtimin dhe pastrimin. Në të njëjtën kohë, makina është e pajisur me 2 tehe bluarjeje të njëkohshme me kapacitet 300 W që mund të grije frutat perimeit dhe mishin, madje edhe...
KushtetI Ri MarkaSokany
Në gjëndje
1,990 L
Ibrik Elektrik Qelqi 1.7L | Sokany GK-322 Ibrik Elektrik i markes Sokany model GK-322. Ibrik Elektrik Perdorimi Produkt ideal per ngrohjen e ujit ne pak kohe te shkurter per te pergatitur caj apo kafe. Fuqia 2200 W ben te mundur te nxhehet ne nje kohe shume te shkurter....
Makineri per Shkrirje Dylli | Sokany Sk-107 Makineri per shkrirje dylli per depilim e markes Sokany model SK-107 Ne paketim gjenden se bashku me makinerine edhe 300gr Dyll edhe nje shpatull qe sherben per hapjen e dyllit. Karakteristika : 50 w Makineri Dylli me shkrirje të shpejtë...
KushtetE re MarkaSokany
Në gjëndje
2,300 L
Mikser Dore Sokany | CX-6629-2 Mikser dore i cili gjen një përdorim të gjerë në kuzhinën e secilit prej nesh.Ndihmon në rrahjen e masave të ndryshme duke të kursyer kohë dhe e bën më të lehtë procesin e gatimit.Paisja e produktit me 5 nivele shpejtësie na ndihmon për një përzierje...
Në gjëndje
3,000 L
Mikser Dore  Sokany | SM-5020R-4 Mikser dore i cili gjen një përdorim të gjerë në kuzhinën e secilit prej nesh.Ndihmon në rrahjen e masave të ndryshme duke të kursyer kohë dhe e bën më të lehtë procesin e gatimit.Paisja e produktit me 4 nivele shpejtësie na ndihmon për një...
Pjaster Flokesh Profesionale | Sokany HS-988 Pjaster per drejtimin e flokeve profesionale e markes Sokany model HS-988 me veshje qeramike e cila ruan floket nga demtimi. Pjaster profesionale flokësh me avull 28 x 110 mm pllakë me veshje qeramike Butoni i ndezjes/fikjes Butona për...
KushtetE re MarkaSokany
Në gjëndje
1,900 L
Pjaster Flokesh Sokany HS-954 Pjaster per shtrirjen e flokeve e markes Sokany model HS-954 Pllakë e fortë qeramike, zbut flokët lehtësisht dhe nuk i dëmton flokët. Pllaka mikro-qeramike prodhon nxehtësi infra të kuqe për të mbrojtur shkëlqimin e flokëve. I përshtatshëm për shumicën e...
KushtetE re MarkaSokany
Shtrydhese Elektrike Agrumesh | Sokany   - Shtrydhese elektrike per agrume . - Pastrim i lehtë: Të gjitha pjesët e lëvizshme . - Shenje  matje për përdorim të saktë në receta dhe pije të përziera. - Kapaciteti : 700ml  Karakteristika: -Materiali: plastikë ABS...
KushtetI Ri MarkaSokany
Në gjëndje
Na kontaktoni për një çmim
Tostier 2 Slicer Sokany | HJTT-002 Tostiere per te thekur buke me 2 fleta Sokany model HJT-002 Veçori: 1. Material i shkëlqyer. Përdorimi i veshjes plastike   PC me cilësi të lartë,  prej çeliku inox, i qëndrueshëm, i fortë, mbrojtje mjedisore, nuk do të shkaktojë dëm për...
KushtetI Ri MarkaSokany
Në gjëndje
1,990 L
Tostier per sanduich | Sokany KJ-102 Kjo thekese eshte menyra me e mire dhe e thjeshte per te bere sanduic ose nje tost ne kushte shtepie.. Sipërfaqja e pllakës jo ngjitëse e lëvizshme pastrohet lehtë. Treguesi i dritave të ndezjes dhe parangrohjes ju njofton kur energjia është e ndezur dhe...
KushtetI Ri MarkaSokany
Blender Dore Sokany 4ne1 | HB-748-4  Blender Dore Sokany 4ne1 | HB-748-4 produkt  efikas dhe i fuqishëm, sillni komoditet në jetën tuaj. Blenderi është i pajisur me një motor të fuqishem prej 700w . E pajisur me teh çelik inox. Blender Dore 4 ne 1 I përkryer për...
KushtetI Ri MarkaSokany
Cmimi

L  –  L

  • 0L
  • 7900L
Shitesi
Transport Falas