Ore Smart per Femij Model P80

2,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandAll Brands MarkaSmartwatch P80

Ore Smart Smartwatch Model P80 për Fëmijë

Ore Smart P80 është një smartwatch i dizajnuar veçanërisht për fëmijë. Me karakteristika të avancuara dhe një dizajn tërheqës, ky smartwatch ofron një eksperiencë të përmirësuar për fëmijët tuaj.

Karakteristikat Kryesore:

 • • Bluetooth 4.0, Android 4.4+, IOS 8.5+
 • • Ekran me prekje
 • • Monitorim i hapat, kaloritë, dhe distancën
 • • Monitorim i rrahjeve të zemrës
 • • Monitorues i presionit të gjakut
 • • Monitorues i gjumit
 • • Alarm
 • • Lidhje me telefonin për njoftime dhe parashikim të motit
 • • Njoftimi për mesazhe dhe telefonata
 • • Kundra ujit, Waterproof IP67

Ore Smart Smartwatch Model P80 për Fëmijë - Eksperiencë Smart për Rritjen e Fëmijëve!

Ore Smart P80 ofron një kombinim të përsosur të teknologjisë dhe dizajnit për të përmirësuar eksperiencën e përdorimit për fëmijët tuaj. Me monitorimin e shëndetit, njoftime të telefonatave dhe mesazheve, si dhe një dizajn tërheqës dhe rezistencë kundra ujit, ky smartwatch është një zgjedhje e shkëlqyer për fëmijët .


Brand
All Brands
Ngjyra
Gold
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E re
Marka
Smartwatch P80
Modeli
P80
Lloji
Ore Smart
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni